Günlük Yaşantınızdaki Olaylar Çerçevesi =)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Günlük Yaşantınızdaki Olaylar Çerçevesi =)

Sohbet,Oyun vs.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şu Koltuğun yerinden Hami Topa bi topa vurmuştu!

YazarMesaj
NoNamE
Admin
Admin
NoNamE

Şu Koltuğun yerinden Hami Topa bi topa vurmuştu! Empty
MesajKonu: Şu Koltuğun yerinden Hami Topa bi topa vurmuştu!   Şu Koltuğun yerinden Hami Topa bi topa vurmuştu! Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 6:50 am

Hami Mandaralı TrabzonSpor:::::: _______________

Aslan gibi gençlerin kurşunlara hedef olup kara toprağa girdiği, iki üniversite mezunuun askeri ücretle çöpçülüğe bile razı olup bulamadığı günümüzde üstelik en yazarsan yaz herkesin en iyisi ben bilirim deyip biliğini okuduğu bir ortamda futbolla ilgili yazmak gelmiyo içimden transfer masasında trilyonlara dudak kıvıran sahada ise doğrudan kıvıranları yazmaktansa olmayacak dualar için yok yere saçılan milyon dolara bakmaktansa yarı şaka yarı ciddi değillelim bazı konulara istedik hem yakında maçlar başlayacak aynı şeyleri yaza yaza usandıracağız sizleri oysa ne konular var kısadan hisse diyelim ister ağlayalarım ister gülelim al işte bunlardan biri kültür ve truzim bakanlığı bakan atilla koç imzasıyla Trabzon Valiliğine bir yazı göndererek Hüseyin Avni Akerin Turisttik tesisi yapımı için boşaltılık özel bir müteşebbise devrimi istemiş.

Şaka maka yapmıyorum valla doğru gerçi bir gün sonra bu işten vaz geçilmiş ama yinede kafayı taktım ben H.avne akerde nasıl bir turistik tesis olur ?Diye babam oğlum kafan çalışıyor ama hep fuzili işlere derdide inanmazdım ne kadar haklıymış şimdide taktım kafayıya proje üreteceğim deniz uzak olmadı için burda deniz girme imkanı yok onu geç büyük bir havuz yapayım desen millet mayo felan giyecek oda olmaz ortasına bir kum havusu yapayım deva göreştireyim desen o kadarda deveyi nerdne bulup geirceksin ki hayvanlar yolda izde telef olur.
https://launcher.yetkin-forum.com

Şu Koltuğun yerinden Hami Topa bi topa vurmuştu!
1 sayfadaki 1 sayfası